Little Grandmother: Léčení s energií Země

(živé webové vysílání ze dne 19.2.2011)

 

Při této meditaci se spojují lidé z celého světa, kteří společně, jako jedno srdce, léčí sebe i drahocennou Matku Zemi. Little grandmother se podělí o některé jednoduché a silné techniky, které přijala od svého duchovního vedení, aby pomohla lidem k ukotvení k posvátné zemské energii a zvýšení jejich vibrací pro pomoc k léčení planety.

Ahoj všichni, děkuji, že jste se ke mně dnes ráno připojili. Vypadá to, že se připojili lidi z celého světa a jsem vám všem velmi vděčná, že jste dnes tady. Přemýšlela jsem o tom velmi dlouho a měla jsem hodně pomoci od duchovního vedení. Bude to opravdu dobrý a silný způsob, jak spojit svět dohromady modlitbou a meditací, když spojíme naše energie ke skutečné proměně světa, k dobrým činům. Jakmile je energie posílána společně, je mnohem, mnohem silnější v jejím působení. Tímto způsobem, jako kmen mnoha barev, máme příležitost změnit svět.

Tak začněme:

Velmi základní věcí, kterou bychom měli pochopit, je, že předtím, než budeme posílat svou energii planetě, vodě nebo někomu dalšímu, naše energie musí být dobře zaměřena a téct plynule. Jak to uděláme, jak odstraníme bloky v našem energetickém systému, čarách, abychom byli nejsilnější, jak jen můžeme, předtím, než energii pustíme ven. Základní věcí, kterou musíme pochopit je, že energie protékající našimi těly pochází z Matky Země. Bez její energie by naše těla nefungovala, neměla by životní energii. Takže z ní proudí energie do čaker, která se pohybuje v těle. Tuto meditaci dělám každý den, obzvlášť před semináři, protože posiluje mysl a zesiluje tok energie ve spojení s Matkou Zemí. Ráda bych vás nyní vyzvala k tomu, abyste to dělali společně se mnou. Zůstanu sedět, zatímco k vám budu promlouvat.

Nejdříve si vyzujte boty, boty na nohou totiž blokují spojení mezi matkou zemí a vámi, vaše nohy by se měly dotýkat země přímo. Nyní sedíte či stojíte vyzutí. První věc, kterou teď uděláme je, že se zhluboka nadechneme a vdechneme krásnou energii Matky Země, obvykle ji vidím jako zelenou. Takže, představte si tuto zemskou energii jako tmavě zelenou v barvě jehličí borovice. Představte si, jak přichází vzhůru skrz vaše chodidla, prochází nahoru do vašich nohou a vstupuje do základní čakry mezi nohama. Je to krásná, léčivá energie Matky Země, podržte jí a prociťte matčinu energii, procházející vámi. A nyní tuto energii propusťte zpět k Matce Zemi přes své nohy a chodidla zpět dolů. Další nádech povede výš, veďte energii skrze vaše chodidla, nohy přes základní čakru do sakrální čakry, prociťte ji a vydechněte zpět přes nohy a chodidla zpět Matce Zemi. Třetí nádech povedeme nahoru přes chodidla, nohy, první dvě čakry, do třetí čakry solar plexu a opět ji uvolníme výdechem zpět dolů. Další nádech půjde do srdeční čakry. Nahoru přes chodidla, nohy, základní čakru, přes sakrální čakru a čakru solar plexu, nahoru do srdce, důležité je opravdu cítit, jak energie Matky Země prochází vaším srdcem a vy máte otevřenou hruď, takto otevíráte svou čtvrtou čakru. Nyní vydechněte a dejte energii zpět Matce Zemi. Teď se nadechněte nahoru do krku a vraťte energii zpět. Další nádech vede nahoru do třetího oka, otevřete své smysly a znovu vraťte energii dolů Matce Zemi. Nyní půjdeme přes všechny čakry až na vrchol vaší hlavy, do korunní čakry. Doveďte energii do korunní čakry a podržte ji tam chvíli, při výdechu veďte tuto energii dolů přes své ruce přes konečky prstů a nechte jimi energii vyjít ven zpět k planetě Zemi. Tímto procesem vytváříte kruhy cirkulující energie mezi vámi a matkou Zemí. Opět zhluboka nadechněte energii až na vrcholek hlavy a pusťte ji dolů přes ruce a prsty. Nyní už můžete začít cítit chvění na konečcích prstů. Energie proudící vaším tělem je cítit mnohem intenzivněji.

Tohle je cvičení, které praktikuji denně. A pomáhá opravdu hodně. Když dovolíte energii matky země, aby protékala vašimi těly a pak jí ji znovu navracíte, vytváří se nádherný kruh cirkulující energie. Teď jste kompletně připraveni k práci s energií. K posílání energie, k léčení energií, dokud cítíte, že vámi tato jiskřící energie protéká.

Je důležité si uvědomit, že to, co dělá naši energii silnější než cokoliv jiného, je, že meditujeme společně. Nyní budu mluvit o tom, jak důležité je dělat věci společně, to je nejvíc, co můžeme pro tuto planetu udělat. Jsme tady jako děti matky země, jako bratři a sestry na této nádherné planetě, jsme kmen mnoha barev. Nádherné a silné duše přišly na tuto planetu pomoci ke změně. A to je přesně to, proč to děláme. Je velmi těžké jezdit z místa na místo a učit lidi, jak to dělat, a hodně z nich se ptá, co máme udělat teď? Vaše počítače jsou velmi dobrý způsob, jak můžeme být všichni zde a díky této skvělé technologii se můžou spojit bytosti z celého světa. Bratři a sestry ze všech koutů světa a my nyní můžeme spojit naše energie a poslat je matce zemi.

Cítíme, jak v nás silně koluje energie matky země. Chtěla bych, abyste všichni cítili pocit vděčnosti, pocit vděčnosti je nejbližší cesta k tomu, abychom jako lidské bytosti došli k čisté milující světelné energii. Když cítíme vděčnost, je to nejblíže, jak se můžeme v lidské formě stát vším, co existuje. Je to vděčnost a láska, které změní naši planetu.

Ponořte se do sebe a myslete na to, co byste chtěli být, čeho byste chtěli pomocí lásky dosáhnout. Myslete na to, že můžete dosáhnout vyšší vibrace, ale musíte milovat své vysoké vibrace. Jak to uděláte? Uděláte to tak, že budete cítit vděčnost.

Zavřete oči, pohodlně se posaďte a propojte svá chodidla s matkou zemí. Myslete nyní na své vyšší já, krásné vyšší já, které je s vámi ve vašem těle právě teď, a udělá vše nádherné a velkolepé, co budete chtít. Vaše vyšší já se nachází nad hlavou ve výšce konečků prstů ruky. Zůstaneme na chvíli v sobě a procítíme své vyšší bytí, cítíme, jak krásní a úžasní jsme, cítíme naši překrásnou duši, naše vyšší já, které je součástí našeho krásného těla darovaného matkou Zemí. A právě my jsme zde na této úžasné planetě, a jsme to my, naše láska a vděčnost, která může změnit svět. Dohromady to můžeme udělat. Prociťte své vyšší já, své srdce, své spojení s velkým Já jsem a matkou zemí a pociťte k ní tolik vděčnosti, kolik jen můžete. Otevřete srdce, jak jen nejvíce to jde, pociťte lásku ke všem stvořením, všem krásným zvířatům, živým tvarům a formám, jak nádherné jsou, ke všemu od magických motýlů k obrovským velrybám. Věnujte všechny své myšlenky vděčnosti a lásky veškerému tvoření matky země, jejím stromům, půdě, trávě, vodě, horám, jeskyním a pouštím, všem velkým věcem, kterými matka země je. Dejte požehnání všem těm věcem, vizualizujte je a prociťte je. Zažijte pocit hluboké vděčnosti, hluboká vděčnost vás spojí s vyššími energiemi, které vám pomohou dosáhnout světlo, vyšší vibrace, jsou to energie takové kvality, které nyní proudí ze slunce. Pociťujte tolik vděčnosti, kolik můžete, všechnu lásku, kterou stvořilo vaše vyšší já. Pošlete tuto obrovskou energii všemu živému na této planetě a pošlete ji hluboko dovnitř země. S nadechnutím přijměte všechnu lásku a vděčnost pro každého, pro všechny zvířata, pro rostliny. S výdechem pošlete všechnu svou vděčnost hluboko do planety země, do srdce země.

Meditujeme společně na všech místech světa, sjednocujeme energii, nejsilnější energie vždy vítězí. Milující energie je mnohem, mnohem silnější než nenávistná energie. Společně přineseme vyšší vibrace a vytvoříme silné vibrace lásky. Pomůžeme změnit planetu. Dnes zvyšujeme energie, dnes společně posíláme lásku naší planetě a vytváříme v našich tělech podobné energie, které v těchto dnech přicházejí na naši planetu. Zbytek času strávíme ve společném procítění lásky, hluboké vděčnosti a poděkování planetě Zemi za to, že zde můžeme být společně s dalšími bytostmi a pošleme hluboko do planety Země. Spojte se s ostatními v posílání lásky matce zemi a otevřete se pro přijímání vyšších vibrací a vyšší energie, která přichází z vašeho vyššího já a pomáhá vám, buďte za to vděční. Nejste v tom sami, lidé na celém světě vám pomáhají. Takto se dá změnit svět, je to mnohem jednodušší, než jste si kdy mysleli. Jsme kmen mnoha barev, jsme ti, na které jsme čekali, jsme děti žijící na této planetě právě teď. Chystáme se změnit svět, tím, že jdeme z ega a mysli do srdce. Jde to udělat společně, když spojíme naše energie a naše srdce dohromady. A když otevřeme naše srdce novým energiím přicházejícím na tuto planetu, můžeme tyto energie vytvořit v sobě. Pociťujme vděčnost každý den, vděčnost za bytí na této planetě, za bytí společně s ostatními. Vzpomeňme si, jak krásné a úžasné bytosti jsme, a že jsme zde společně proto, abychom mohli pomoci k velké lásce i ostatním.

Překlad (26.2.2011): Jana Hradilová na stránkách: www.svetlovlaska.webnode.cz

Zdroj: https://ancientwisdomkeeper.com/livevideo/